Presentation is loading. Please wait.

Presentation is loading. Please wait.

Федченко Світлана Володимирівна  Освіта – неповна вища, Білоцерківське педагогічне училище, 1990 р.  Спеціальність за дипломом – вихователь дитячого.

Similar presentations


Presentation on theme: "Федченко Світлана Володимирівна  Освіта – неповна вища, Білоцерківське педагогічне училище, 1990 р.  Спеціальність за дипломом – вихователь дитячого."— Presentation transcript:

1

2 Федченко Світлана Володимирівна  Освіта – неповна вища, Білоцерківське педагогічне училище, 1990 р.  Спеціальність за дипломом – вихователь дитячого садка  Кваліфікаційна категорія – «спеціаліст», педагогічне звання «Вихователь – методист»  Місце роботи – Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №7 «Орлятко»  Педагогічний стаж – 22 р.

3 Моя професія – це шлях мій у житті Я педагог, своїм я покликом пишаюсь І в нашім сірім для дітей буденні, Я кожен день зробити радісним стараюсь. Я не учитель, хоч навчаю я дітей, Я їх виховую, натхненню розвиваю... Із них виліплюю достойних я людей Бажання їхні і таланти розкриваю. Моя мета – моя професія життя Вона в душі моїй, її я не обрала, Вона у серці б’ється, сповнює чуттям, Моя професія, що я в думках плекала. І з дня у день, із року в рік, весь час Своє покликання натхненно я ношу. Працюю і стараюсь, любі діти, лиш для вас, «Я – Педагог» – із гордістю скажу.

4 Педагогічне есе: Щоб бути хорошим вихователем, потрібно перш за все любити дітей, вірити в їх можливості, з душею навчати, та виховувати їх, розвивати в них найкращі якості майбутньої людини. Вихователь це не тільки слово, перш за все для діток потрібно стати прикладом, наставником, другом, а інколи навіть другою мамою. Яким же має бути сьогодні вихователь? Вихователь це не тільки професія – це перш за все покликання душі. Кожен день вихователь віддає частинку свого серця кожній дитині. Вихователь це артист,лікар маленьких душ, психолог, який повинен заглянути в кожне серце, достукатись до самопізнання кожного і зайняти там невеличке місце. Кожного дня вихователь повинен приносити в дитячий світ багато нового «незвіданого». І в цей же час вихователь повинен бути: простою, доброю, компетентною, чуйною людиною не тільки для дітей, а й для батьків.

5

6 Результати педагогічної діяльності Порівняльний аналіз результатів діагностики рівня сформованості компетентності дітей у різних сферах життєдіяльності 2010 – 2011 н.р.2011 – 2012 н.р. 2012 – 2013 н.р.

7 УЧАСТЬ У НАУКОВО – МЕТОДИЧНІЙ РОБОТІ

8 «Організація освітньо-виховного процесу за спадщиною В.О. Сухомлинського»

9 Зміст досвіду Досвід вміщує методичні рекомендації, практичні матеріали по роботі з педагогічним колективом, дошкільниками та батьками. В даній роботі відведено значне місце розвитку творчого й неординарного мислення дітей, збагаченню знань про навколишню діяльність, розробленню механізму про науково-пошукову діяльність.

10 Опис досвіду «Краса природи відіграє велику роль у вихованні дитини. Вона виховує в душі здатність відчувати, сприймати тонкощі, відтінки речей, явищ, порухи серця.» В.О. Сухомлинський

11 Завдання вихователя під час ознайомлення дітей з природою  Формування реалістичних уявлень і понять про предмети, явища природи, зв’язки між ними, виховання на цій основі реалістичного світорозуміння;  розвиток мови, мислення, допитливості і спостережливості;  сенсорне виховання;  виховання любові до природи, бережного, дбайливого ставлення до тварин і рослин;  виховання працьовитості, формування трудових умінь і навичок;  естетичне виховання.

12

13

14 Наявність публікацій

15


Download ppt "Федченко Світлана Володимирівна  Освіта – неповна вища, Білоцерківське педагогічне училище, 1990 р.  Спеціальність за дипломом – вихователь дитячого."

Similar presentations


Ads by Google