Presentation is loading. Please wait.

Presentation is loading. Please wait.

Розділ ІІІ. Вогнева підготовка Тема 1. Стрілецька зброя та поводження з нею Урок 1. 1. Мета і завдання вогневої підготовки в школі. 2. Класифікація стрілецької.

Similar presentations


Presentation on theme: "Розділ ІІІ. Вогнева підготовка Тема 1. Стрілецька зброя та поводження з нею Урок 1. 1. Мета і завдання вогневої підготовки в школі. 2. Класифікація стрілецької."— Presentation transcript:

1 Розділ ІІІ. Вогнева підготовка Тема 1. Стрілецька зброя та поводження з нею Урок Мета і завдання вогневої підготовки в школі. 2. Класифікація стрілецької зброї та її порівняльна характеристика за бойовими властивостями.

2 Знати:  Види стрілецької зброї. Вміти:  Порівнювати стрілецьку зброю за бойовими властивостями.

3 Етапи розвитку стрілецької зброї Презентація: “Метальна зброя” Презентація: “Метальна зброя” Презентація: “Вогнепальна зброя періоду до І світової війни” Презентація: “Вогнепальна зброя періоду до І світової війни” Презентація: “Вогнепальна зброя періоду ІІ світової війни” Презентація: “Вогнепальна зброя періоду ІІ світової війни” Презентація: “Розвиток вогнепальної зброї після ІІ світової війни” Презентація: “Розвиток вогнепальної зброї після ІІ світової війни”

4 Мета і завдання вогневої підготовки в школі Мета і завдання вогневої підготовки в школі Влучний і дієвий вогонь під час бою в поєднанні з майстерним маневром є однією з основних умов успішного виконання підрозділами бойових завдань. Дієвість вогню залежить від уміння воїнів зразково володіти зброєю і застосовувати її під час бою. Для цього необхідно знати матеріальну частину зброї, тримати її в постійній бойовій готовності і вести з неї влучну стрільбу.

5 Юнаки повинні знати:  призначення, бойові властивості та загальну будову автомата Калашникова і ручних осколкових гранат;  правила ведення вогню по нерухомих цілях і цілях, що з'являються.

6 Юнаки повинні вміти:  чистити і змащувати автомат, готувати його до стрільби;  виконувати прийоми і правила стрільби з автомата;  вимірювати відстань до цілей за допомогою кутових величин і елементів зброї.

7 Юнаки повинні виконувати:  вправи стрільб з пневматичної гвинтівки;  метання ручних осколкових гранат;  початкову вправу стрільби з автомата;  встановлені програмою нормативи.

8 Основне завдання вогневої підготовки  є підготовка юнаків до виконання стрільб з автомата під час польових занять в 11 класі.

9 Класифікація стрілецької зброї та її порівняльна характеристика за бойовими властивостями Поштовхом для розвитку і вдосконалення зброї стають війни, як світові так і локальні. Стрілецька зброя не є винятком з усього спектру зброї різного призначення. Класифікація зброї наведена на схемі 1.

10 Види стрілецької зброї За призначенням бойова навчальна спортивна мисливська За ступенем автоматизації неавтоматична самозарядна автоматична За калібром малокаліберна нормального калібру великокаліберна За бойовими можливостями пістолети пістолети- кулемети автомати гвинтівки ручні кулемети станкові кулемети великокаліберні кулемети Схема 1

11 Види стрілецької зброї За кількістю обслуги групова індивідуальна За способом тримання під час стрільби ручна станкова Спеціальна (танк., авіа., казематна) За конструкцією ствола нарізна гладкоствольна За характером джерела енергії вогнепальна пневматична За кількістю стволів одноствольна двоствольна багатоствольна Продовження схеми 1

12 Порівняльна характеристика деяких видів стрілецької зброї за бойовими властивостями 1. Пістолети ХарактеристикаПММ(Росія)Форт-12(Україна)Беретта(Італія)Глок-17(Австрія) Калібр, мм 9999 Маса, г Ємність магазину Швидкострільність, постр./хв Початкова швидкість кулі, м/с Прицільна дальність, м 50---

13 Порівняльна характеристика деяких видів стрілецької зброї за бойовими властивостями 2. Автомати і автоматичні гвинтівки Характеристика АК-74(Росія)М16А3(США) Калібр, мм 5,455,56 Маса, кг 3,53,85 Ємність магазину 30 20, 30 Швидкострільність, постр./хв Початкова швидкість кулі, м/с Прицільна дальність, м

14 Порівняльна характеристика деяких видів стрілецької зброї за бойовими властивостями 3. Ручні кулемети ХарактеристикаПК(Росія)М60(США)MG-3(Німеччина) Калібр, мм 7,627,627,62 Маса, кг 9/16,519,412,4 Ємність стрічки Швидкострільність, постр./хв Початкова швидкість кулі, м/с Прицільна дальність, м

15 Дайте відповідь на питання: 1.Як класифікують стрілецьку зброю за ступенем автоматизації? 2.Як класифікують стрілецьку зброю за бойовими можливостями? 3.Як класифікують стрілецьку зброю за калібром?

16 Домашнє завдання  Опрацювати текст підручника на сторінках

17

18 Пістолет Макарова модернізований

19 Форт-12

20 Беретта-92

21 Глок-17

22 Автомат АК-74

23 Автомат М16А3

24 Кулемет Калашникова

25 М60

26 MG3


Download ppt "Розділ ІІІ. Вогнева підготовка Тема 1. Стрілецька зброя та поводження з нею Урок 1. 1. Мета і завдання вогневої підготовки в школі. 2. Класифікація стрілецької."

Similar presentations


Ads by Google