Presentation is loading. Please wait.

Presentation is loading. Please wait.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ЦЮПА БОГДАН БРАТКО ЯРОСЛАВ.

Similar presentations


Presentation on theme: "ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ЦЮПА БОГДАН БРАТКО ЯРОСЛАВ."— Presentation transcript:

1 ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ЦЮПА БОГДАН БРАТКО ЯРОСЛАВ

2 НАЙТВЕРДІША РЕЧОВИНА Прозора та безбарвна або трохи забарвлена домішками в різноманітні відтінки кристалічна речовина. Він яскраво блищить внаслідок сильного заломлення проміння. Алмаз — найтвердіша речовина серед усіх відомих. Завдяки своїй надзвичайній твердості він широко застосовується при бурінні твердих гірських порід, обробці твердих металів і їх сплавів тощо. Відшліфовані безбарвні кристали алмазу — діаманти — коштовні прикраси. Прозора та безбарвна або трохи забарвлена домішками в різноманітні відтінки кристалічна речовина. Він яскраво блищить внаслідок сильного заломлення проміння. Алмаз — найтвердіша речовина серед усіх відомих. Завдяки своїй надзвичайній твердості він широко застосовується при бурінні твердих гірських порід, обробці твердих металів і їх сплавів тощо. Відшліфовані безбарвні кристали алмазу — діаманти — коштовні прикраси.

3 ФУЛЕРИТ В дуже невеликих кількостях сьогодні вміють отримувати фулерит, який на 17-52% твердіше алмаза. Фулерит являє собою молекулярний кристал, в вузлах решітки якого знаходяться молекули фулерену.

4 Групі американських і китайських учених вдалося отримати найміцніший на сьогоднішній день матеріал — спеціально оброблений лонсдейліт. Він опинився на 58 відсотків твердіше за алмаз.

5 КВАРЦ Кварц — мінерал класу простих оксидіві гідроксидів, головний мінерал групи кремнеземів, широко розповсюджений в літосфері. Кварц - один з найміцніших та стійких мінералів.

6 ТИТАН Титан жаростійкий, несприйнятливий до перепадів температури, добре витримує тиск і стійкий до дії солей, вологи і органіки. легкий і водночас міцний і стійкий до корозії матеріал. Як відомо, титановий сплав - найміцніший з існуючих металів.

7 ХРОМ Хром - сріблястий метал білого кольору, твердий і тугоплавкий(tnл=1890 °С). При кімнатній температурі він не окислюється на повітрі. Метал хром стійкий до окислення навіть при підвищеній температурі. Вважається найтвердішим металом.

8 АФРИКАНСЬКЕ ЧОРНЕ ДЕРЕВО Дерево сягає висоти 10 і більше метрів. Діаметр ствола в період стиглості – понад один метр. Деревина настільки важка,що тоне у воді. Вона найтвердіша із усіх порід, у понад два рази перевершує твердість дуба, відзначається високою ударною в’язкістю, має хорошу протидію ударним навантаженням

9 Найсильніша тварина При народженні ведмідь грізлі важить всього 0,5 кг, а в зрілості – вже все 550 кг Стоячи на задніх лапах, грізлі досягає майже 2,5 метра у висоту. Вони можуть бігати із швидкістю 54 км/год, але в гору біжать швидше, ніж з гори із-за розподілу м'язів. На волі ведмеді грізлі живуть до 30 років.

10 Найміцніша зброя Найміцнішим танком в світі, за загальним визнанням, є російський танк Т-90. Цей танк був розроблений в кінці 80-х років і прийнятий на озброєння в 1992 році. Первинна його назва «Т-88», але скоро було змінено на «Т-90»

11 ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ !


Download ppt "ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ЦЮПА БОГДАН БРАТКО ЯРОСЛАВ."

Similar presentations


Ads by Google