Presentation is loading. Please wait.

Presentation is loading. Please wait.

Fotbalové hlášky Karola Poláka MicroMedia s.r.o. uvádí.

Similar presentations


Presentation on theme: "Fotbalové hlášky Karola Poláka MicroMedia s.r.o. uvádí."— Presentation transcript:

1

2 Fotbalové hlášky Karola Poláka MicroMedia s.r.o. uvádí

3 Fotbalové hlášky Karola Poláka MicroMedia content No kto tu hraje najkrajší futbal, kto je tu najlepší preca češi češi, ano ano je to skvelé. Kto neskáče nieje čech, hop hop hop. Hoši bojovat, hoši bojovat, hoši bojovat, hoši bojovat, hoši bojovat, oooj. Čech vykopává dlhý balón na šprintujůcého Rosického, klučka, šajtla, ojoj, skvele.A a áno je to tam goooool ano skvele vypálil Rosa nieje treba žádná glosa gooool.

4 Fotbalové hlášky Karola Poláka MicroMedia content Pekná šanca… a je to goooool. Dali sme to tam, vážení športoví priatelja, to je nádhera, super, gooool. Pozrime sa na ihrisko, Jedna klučka, druhá klučka, opeť klučka a Rosický je pred bránou.. a je to tam GOOOOOL, gooooool! Kto něfandí s námi fandí proti nám. A proto volajme, češi do toho, češi do toho, češi do toho.

5 MicroMedia content Technické údaje Fotbalové hlášky nabízíme v těchto formátech: AMR MP3 56kbit stereo RMF SMAF WAV GSM WAV IMA ADPCM Chce-li vědět, které telefony podporují výše uvedené formáty, neváhejte a obraťte se na nás.

6 Děkujeme za pozornost MicroMedia s.r.o. U Habrovky 247/11, Praha 4, Czech Republic http://www.micromedia.cz, info@micromedia.cz Mobil: +420 775 710 902 Fax: +420 487 520 821


Download ppt "Fotbalové hlášky Karola Poláka MicroMedia s.r.o. uvádí."

Similar presentations


Ads by Google