Presentation is loading. Please wait.

Presentation is loading. Please wait.

Súťaž Wettbewerb Competition Competencia Competição СОРЕВНОВАНИЕ.

Similar presentations


Presentation on theme: "Súťaž Wettbewerb Competition Competencia Competição СОРЕВНОВАНИЕ."— Presentation transcript:

1 Súťaž Wettbewerb Competition Competencia Competição СОРЕВНОВАНИЕ

2 „Naša Júlia“ v Barcelóne (9. - 13. 4. 2014) Mobilné telefóny a počítačové klávesnice nie sú iba „neživými“ predmetmi Kategória: biológia Autor: Júlia Hurníková

3

4 Profesores: Sheila Álvarez Morala y Víctor M. Medialdea Pérez Actrices y actores: Veronika Absolonová, Julia Hurníková Patricia Berdisová-Bačová, Zuzana Hurová Natalia Ferenčáková,Laura Kriváková Jozef Antolík, David Malecký MUCHAS GRACIAS POR TODO

5 XXI Edición del Festival Internacional de Teatro Escolar en Español (Sofia, 24-28 de abril)

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17 The School Dance 2014

18

19 Hlasujte a hrajte o lístky na finále súťaže The SCHOOL DANCE 2014 Aj tento rok bojujú školy a žiaci tanečnými videami o Vaše hlasy. SME TAM aj MY! Podporte video svojím hlasom a pošlite ho do veľkého finále, ktoré sa uskutoční 18.6.2014 v Slovenskom národnom divadle v Bratislave. Hlasujte a vyhrajte V.I.P. lístky na finále.

20 Hlasujte a hrajte o lístky na finále súťaže The SCHOOL DANCE 2014 Hlasujte za súťažné video našich študentiek! Patrols of St. Elisabeth Cathedral http://www.schooldance.sk/videa/patrolsofstelisabethcathedral.html

21 www.schooldance.sk Súťažia za GPM: Diana Guothová Barbora Šišková študentka GPM Viktória Antošová Katka Šariščanová študentka GPM Patrícia Sceranková študentka GPM Petra Fajerová študentka GPM Alexandra Ilková študentka GPM

22 HĽADÁ SA ANIMÁTOR Chceš sa aj Ty stať jedným zo "Zvedavých vedcov„ a chuť sa niečo nové naučiť a urobiť Tvoje leto zábavnejším, pestrejším a dobrodružnejším?

23 HĽADÁ SA ANIMÁTOR Máš šancu načerpať nové vedomosti a cenné skúsenosti v krásnom prostredí Makarskej riviéry v kempe Baško Polje, spoznať nových ľudí a zažiť skvelú zábavu!

24 HĽADÁ SA ANIMÁTOR Máš viac ako 18 rokov a baví ťa práca s deťmi a mládežou? Si komunikatívny, veselý, zodpovedný a kreatívny?

25 HĽADÁ SA ANIMÁTOR Už dlhšie premýšľaš nad prácou animátora ako dobrovoľník? viac na: http://superleto.sk/

26 http://www.expedicemars.eu/ Expedícia Mars je unikátna medzinárodná česko-slovenská súťaž pre mladých záujemcov o kozmonautiku, astronómiu a ďalšie vedecké odbory vo veku 13 až 18 rokov.

27 http://www.expedicemars.eu/ Medzi organizátorov patrí aj Slovenská organizáciou pre vesmírne aktivity (SOSA). Patrónmi súťaže sú kozmonauti Vladimír Remek a Ivan Bella.

28 http://www.expedicemars.eu/ Registrácia je možná do 11. 6. 2014


Download ppt "Súťaž Wettbewerb Competition Competencia Competição СОРЕВНОВАНИЕ."

Similar presentations


Ads by Google