Presentation is loading. Please wait.

Presentation is loading. Please wait.

Videvik Stephenie Meyer Koostajad: Hanna-Liisa Vilbiks ja Tuuli K. Lepasepp Klass: 5.t Juhendajad: Hele Kriiisa, Andre Kose Laagri, aprill 2009.

Similar presentations


Presentation on theme: "Videvik Stephenie Meyer Koostajad: Hanna-Liisa Vilbiks ja Tuuli K. Lepasepp Klass: 5.t Juhendajad: Hele Kriiisa, Andre Kose Laagri, aprill 2009."— Presentation transcript:

1 Videvik Stephenie Meyer Koostajad: Hanna-Liisa Vilbiks ja Tuuli K. Lepasepp Klass: 5.t Juhendajad: Hele Kriiisa, Andre Kose Laagri, aprill 2009

2 Sisukord 1.Raamatu autorist 2.Raamatu tegevusaeg ja -koht 3.Sisututvustus, põhiprobleemid, sündmused 4.Tegealsed, nende lühiiseloomustus 5.Hinnang 6.Kasutatud materjal

3 Stephenie Meyer Stephenie Meyer (sünninimi Stephenie Morgan; sündinud 24. detsembril 1973 Hartfordis) on Ameerika Ühendriikide kirjanik. Stephenie Meyeri esimene teos oli vampiiriromaan "Videvik", mis ilmus 2005. aastal ja tegi autori kohe tuntuks. Järgnevatel aastatel kujunes selle põhjal välja romaanisari "Videvik".

4 Videviku Tegevus Raamat ilmus inglise keeles aastal 2005. See on "Videviku"- saaga esimene raamat, mis räägib seitsmeteistkümneaastasest Isabella (Bella) Swanist, kes kolib päikeselisest Arizonast vihmasesse Forksi linnakesse ja seab oma elu ohtu, kui armub vampiiri, Edward Cullenisse. Raamatule on kirjutatud ka kolm järge "Noorkuu" (New moon), "Päikesevarjutus" (Eclipse) ja "Koidukuma" (Breaking Dawn).

5 Sisutuvustus Raamat '' Videvik '' räägib tüdrukust nimega Bella Swan, kes kolib päikselisest Arizonast väiksesse vihmalisse Forksi. Ta kohtub seal imeilusa ja võluva tema vanuse poisi Edward Culleniga. Noored armuvad üksteisse piiritult, kuid tuleb välja et Edward pole inimene, nii tema kui ka ta pere on vampiirid. Kuid Cullenid pole inmeste vereimejad, vaid nad toituvad looma verest. Nii pole nad Bellale ohtlikud, kuid selles maailmas on veel vampiire, kes toituvad inimeste verest ja ka nemad jõuvad Forksi Bellani ja Culleniteni. Hakkab meeletu võitlus Bella kaitsmise ja kättesaamise pärast.

6 Bella Swan Hulljulge Enda eest seisev Ilus Valiv Sõjakas

7 Edward Cullen Kaitsev Võluv Meelitav Ebainimlike võimetega

8 Hinnang Raamatut oli väga huvitav lugeda sellepärast, et seal juhtus väga palju huvitavaid asju, mida päris elus juhtuda ei saa. Seda raamatut ei saanud käest ära panna, see tekitas sõltuvust.

9 Kasutatud materjal http://et.wikipedia.org/wiki/Esileht http://images.google.ee/imghp?hl=et&tab= wi http://images.google.ee/imghp?hl=et&tab= wi


Download ppt "Videvik Stephenie Meyer Koostajad: Hanna-Liisa Vilbiks ja Tuuli K. Lepasepp Klass: 5.t Juhendajad: Hele Kriiisa, Andre Kose Laagri, aprill 2009."

Similar presentations


Ads by Google