Presentation is loading. Please wait.

Presentation is loading. Please wait.

Česko-slovenský projekt Záložka do knihy spája školy Školský rok 2013/2014 Mgr. Edita Hozzová.

Similar presentations


Presentation on theme: "Česko-slovenský projekt Záložka do knihy spája školy Školský rok 2013/2014 Mgr. Edita Hozzová."— Presentation transcript:

1 Česko-slovenský projekt Záložka do knihy spája školy Školský rok 2013/2014 Mgr. Edita Hozzová

2 Zhotovovanie záložiek pre našu družobnú školu, ktorou je Základní škola a Mateřská škola Ostrava, Staroveská 62, Ostrava-Proskovice.

3 Téma projektu: Namaľuj mi svojho obľúbeného literárneho hrdinu

4 Do projektu sa zapojili žiaci 2.-5. ročníka.

5

6

7 Naše výtvory

8 70 záložiek poputovalo do družobnej školy.

9 Záložky štvrtákov

10 Záložky druhákov

11

12 Úryvok z listu Spišské Vlachy, 29.10. 2013 Milá pani Langová, učiteľský kolektív a žiaci ! Dovolili sme si poslať balíček, v ktorom Vám zasielame záložky. Tieto naše „dielka“ sme pre Vás vytvárali s láskou a najlepšie ako sme vedeli. Veríme, že sa Vám budú páčiť. Pri čítaní svojich obľúbených kníh Vám poslúžia na to, prečo boli vytvorené - ako záložky. Koľkokrát ich zoberiete do rúk, spomeňte si na malých kamarátov z ďalekého Slovenska. A aby ste o nás vedeli trošku viac, dovolili sme si pribaliť CD s prezentáciou o našej škole, zopár čísel nášho školského časopisu Srdce. Tešíme sa na Vaše záložky a informácie o Vašej škole. Vaši noví kamaráti.

13 List z družobnej školy česko-slovenského projektu Záložka do knihy spája školy. Dobrý den paní Hozzová! Velice vám děkujeme za krásné záložky a další materiály, které jste nám poslali. Obdivujeme vaši kreativitu a způsob, jakým jste záložky vypracovali, také citáty a název projektu na každé záložce a velmi se nám líbila vaše obsáhlá prezentace o škole. V současné době probíhají na naší škole dva projekty ve spolupráci s mateřskou školou, kdy jsme právě využili vaše záložky. Páťáci předčítají malým dětem z dětské knihy a při této příležitosti používají při čtení záložky. V druhém projektu, kdy se předškoláci seznamují s prostředím naší školy, jsme nechali předškoláky hádat pohádkové hrdiny, kteří se objevují na vašich záložkách. Během následujících dnů vám pošleme fotografie z těchto akcí. Pokud by byl z Vaší strany zájem, ráda bych se spojila s některou pí.uč. 5. ročníku a navázala spolupráci. Ještě jednou velice děkujeme s pozdravem Z.Langová

14 Mgr. Edita Hozzová Autorkou šablóny je pani Erika Kuriľáková


Download ppt "Česko-slovenský projekt Záložka do knihy spája školy Školský rok 2013/2014 Mgr. Edita Hozzová."

Similar presentations


Ads by Google